REGULAMIN REZERWACJI i FINANSOWANIA

Zapewniając Państwu bezpieczny i spokojny wypoczynek w Adriatica Apartments opracowaliśmy niniejszy regulamin.

Goście dokonujący rezerwacji apartamentu Adriatica jednocześnie akceptują niniejszy regulamin, który jest integralną częścią umowy wynajmu apartamentów.

1. Wstępnej rezerwacji apartamentów można dokonać:
– elektronicznie;
wypełniając formularz na stronie: www.adriatica-apartments.eu
wysyłając go na adres e-mail: kontakt@adriatica-apartments.eu
– telefonicznie;
Anna Parzynowska – tel. +48 603 919 304; Aneta Parzynowska – tel.+48 691 060 950
Po wysłaniu wiadomości otrzymają Państwo odpowiedź na temat dostępności apartamentu w wybranym terminie,kosztu jego najmu oraz wysokości zaliczki.

2. Rezerwacja obowiązuje po uiszczeniu wpłaty w wysokości 30% wartości pobytu. Pozostałe 70% ceny należy zapłacić na miejscu właścicielom obiektu w Euro (ewentualnie w PLN ). Kwota będzie podana w karcie rezerwacyjnej, którą otrzymają Państwo po zapłaceniu zaliczki.

3. Doba hotelowa
Trwa od godz.14.00 pierwszego dnia pobytu Gości(a) do godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu. Istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania po wcześniejszym ustaleniu z właścicielami

4. Meldunek
Po przybyciu należy zameldować się u właściciela przedstawiając dokument tożsamości ( dowód osobisty lub paszport), uregulować należność za pobyt i odebrać kartę, klucze do apartamentu.
Karta lub klucze są własnością Adriatica Apartments, należy ja zwrócić niezwłocznie po opuszczeniu apartamentu.
Obowiązkiem każdego Gościa jest dbanie o klucze lub kartę. W przypadku zagubienia karty Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 120 zł.

5. Gość jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa oraz pamięta o ciszy nocnej (od 22.00 do 6.00).

6. Na terenie apartamentów obowiązuje zakaz palenia papierosów (wyjątek stanowią taras lub balkon).

7. O wszelkich usterkach powstałych w apartamencie podczas pobytu Gości(a) należy niezwłocznie poinformować właścicieli. Za usterki powstałe z winy Klienta będzie pobierana rekompensata pieniężna.

8. W przypadku wystąpienia nagłych lub nieprzewidzianych okoliczności Adriatica Apartments zastrzega sobie możliwość zmiany zarezerwowanego apartamentu na inny o takim samym lub o wyższym standardzie, ewentualnie zakwaterowanie u innego gospodarza z zachowaniem

9. Przekazane przez nas apartamenty są posprzątane, umeblowane i w pełni wyposażone. Na osobach, które przejęły apartament spoczywa obowiązek dbałości o powierzone mienie.

10. Wszystkie osoby przebywające w budynku zobowiązane są przestrzegać zasad BHP i P. POŻ